В Центрі культури, мистецтв та розвитку творчих здібностей продовжують творити разом з маленькими відвідувачами в "Креативній майстерні для дитячої творчості"

Дата: 25.01.2024 21:50

Фото без опису🎨🌟В Центрі творчості, мистецтв та розвитку творчих здібностей продовжують творити разом з маленькими відвідувачами в "Креативній майстерні для дитячої творчості"! 🌈

За підтримки фонду соціальних ініціатив "Створімо світ гри і дитинства" та ChangeX вдалося реалізувати грантовий проєкт та розширювати творчу майстерність діток.

🛍️ Закупили нові матеріали для творчої роботи у техніці "сухе валяння з вовни", щоб кожен зміг розвивати свій талант та уяву.

🎉 Щодня в студії проходять цікаві майстер-класи, де діточки можуть розкрити свій творчий потенціал та насолодитися процесом створення цікавих речей.

Приходьте до Центру культури, мистецтв та розвитку твочих здібностей в Доброславі з дітками та долучайтесь до неймовірних творчих пригод! 🎨✨