Спільно до успіху: відділ соціального захисту населення на передових тренінгах та ініціативах

Дата: 29.01.2024 16:56

Сьогодні, 29 січня 2024 року, відділ соціального захисту населення Доброславської селищної ради активно брав участь у ряді важливих онлайн-нарад.

У рамках спільного проєкту з USAID «ГОВЕРЛА» ми взяли участь у тренінгу на тему: «Запровадження Закону України «Про адміністративну процедуру»: особливості процедури адміністративного оскарження». Це важлива ініціатива, яка дозволяє нам стати більш компетентними у сфері захисту прав наших громадян.

Також відділ брав участь у онлайн-заході з презентації проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики». Цей проєкт має велике значення для нашої громади, оскільки створюємо ефективні механізми для підтримки та включення наших ветеранів у повсякденне життя.

Дякуємо усім учасникам за цікаві та продуктивні дискусії! Разом ми здатні досягти більшого для нашої громади та покращити якість життя наших громадян!