Запрошення на вебінар "Як підвищити ефективність нетворкінгу та як нетворкінг впливає на силу особистого бренду"

Дата: 30.01.2024 16:10

Фото без описуНетворкінг - надзвичайно важливе вміння для підприємців, проте не кожен бізнесмен їм досконало володіє. Про те, як залучити клієнта навіть під час хвилинної зустрічі, розкажуть Максим Олійник та Тарас Мечетний.

Дата: 18 січня (четвер) 2024 р.

Час: 14:00-15:30

Формат: Онлайн

На вебінарі ви дізнаєтеся:

• Як посилити своє "сарафанне радіо".
  • Як налагодити онлайн-нетворкінг, перетворюючи знайомства в Інтернеті в клієнтську базу.
  • Як зацікавити людину за хвилину та наголошувати на сильних сторонах.
  • Як перетворити разовий контакт на постійну співпрацю.

Експерти:

Максим Олійник, тренер з ораторської майстерності та публічних виступів з досвідом понад 10 років, співпрацював з брендами "Нова Пошта", "ПУМБ", "ROZETKA" та іншими.

Тарас Мечетний, маркетолог та трафік-стратег з п’ятирічним досвідом, комерційний директор "Vdalo",співпрацював з Дмитром Карпачовим, спікер в клубах "The/Dvizh" та Дія.Бізнес. За минулий рік створив стратегії, завдяки яким бізнеси вийшли на мільйоні оберти та стали відомими.

Реєстрація за посиланням: https://s6639832.sendpul.se/sl/MjY2ODgzNjk3/f3740c42e0221ecdb806a2624fa9462dcf44es1

Додаткова інформація:

Посилання на онлайн-трансляцію буде відправлено на зазначену пошту за годину до початку трансляції.