Доброслав радіє новій перемозі!

Дата: 30.01.2024 20:45

З радістю повідомляємо, що Європейська Комісія виділить 15 мільйонів євро на будівництво шкільних бомбосховищ в Одеській області. Також до цієї ініціативи долучається Уряд Литви та виділяє ще 500 тисяч євро, беручи на себе відповідальність за реалізацію проєкту.

В списку об'єктів, де будуть побудовані нові сучасні укриття, наш Кремидівський ЗЗСО. Це чудова новина для нашої громади та особливо для школярів.

Нові бомбосховища матимуть подвійне призначення — захищати від небезпеки та слугувати простором, де діти зможуть продовжувати навчання під час тривог та проводити різноманітні позакласні заходи.

Нещодавно в Кремидівській школі облаштували мобільне укриття, і тепер діти мають можливість навчатися в режимі офлайн. Дякуємо Управлінню ОКТМС Доброславської селищної ради за оперативну роботу по підготовці проєктно-кошторисної документації.

Нові можливості для нашої громади! Разом ми будуємо майбутнє!