Навчально-науковим інститутом публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» буде проводитися День відкритих дверей в онлайн форматі

Дата: 05.02.2024 14:22

Фото без описуУ рамках профорієнтаційної роботи Навчально-науковим інститутом публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» щочетверга о 15:00 буде проводитися День відкритих дверей в онлайн форматі за допомогою прямої трансляції на платформі «Zoom» за посиланням:

Код доступу: 1

Звертаємо увагу, що захід буде цікавий серед школярів для вступу на навчання на бакалаврські освітньо-професійні програми:
– Державне управління та місцеве самоврядування (спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»);
– Менеджмент (спеціальність 073 «Менеджмент»);
– Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок (спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»).