Для кожного ПРРО реєструємо та застосовуємо окремий ключ касира – Головне управління ДПС в Одеській області

Дата: 13.02.2024 10:00

Фото без описуГоловне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що якщо суб’єкту господарювання, у якого є декілька зареєстрованих ПРРО ДПС, встановлених на різні пристрої, з різними локальними номерами, була відкрита зміна на одній із господарських одиниць, однак при відкритті зміни на інших господарських одиницях надходить повідомлення: «На ПРРО з фіскальним номером №...., відсутня частина чеків поточної зміни, для продовження необхідно закрити зміну в режимі онлайн та відкрити нову зміну», то вказана помилка може свідчити про те, що такий суб’єкт господарювання застосовує один ключ на декількох програмних реєстраторах розрахункових операцій.

З метою уникнення надходження зазначеного повідомлення потрібно для кожного такого ПРРО зареєструвати та застосовувати окремий ключ касира.