Голова громади прозвітувала про роботу селищної ради за минулий рік в Трояндівському старостинському окрузі

Дата: 19.02.2024 22:00

Фото без описуСьогодні голова громади Людмила Прокопечко зустрілась з мешканцями Трояндівського старостинського округу та прозвітувала про роботу селищної ради за 2023 рік. Обговорили ключові досягнення та проблеми, які вдалося вирішити в минулому році. Також зі звітом виступили староста та депутати Трояндівського старостинського округу.

На заході також були присутні представники Одеської районної державної адміністрації, офіцери громади, керівники профільних відділів та комунальних установ. Мешканці мали можливість задати питання, висловити думки та надати пропозиції щодо вирішення проблемних питань.