Проведено визначення індивідуальних потреб осіб, які потребують соціальних послуг з догляду

Дата: 22.02.2024 08:30

Фото без описуСпеціаліст І категорії Трояндівського старостинського округу відділу соціального захисту населення спільно з представником закладу охорони здоров'я та фахівцем з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Доброславської селищної ради, провели анкетування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 859 від 23.09.2020 року.

Це важлива процедура для належного забезпечення наших співвітчизників необхідними соціальними послугами та доглядом. Результати дозволять ефективно планувати та реалізовувати програми соціальної підтримки та забезпечити кожну особу індивідуальним підходом до її потреб.