Проведено захід в освітньому закладі щодо запобіганню булінгу

Дата: 26.02.2024 16:40

Фото без описуСьогодні спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Валерій Іванчиков та офіцер громади Денис Сокольников провели зустріч з учнями Шомполівської гімназії Доброславської селищної ради.

Тема зустрічі: "Що таке булінг та чому про нього треба знати всім". Обговорили різні види та форми булінгу, розмежували його від звичайного конфлікту, а також з’ясували, чому саме діти стають його жертвами.

Метою зустрічі є створення безпечного та підтримуючого середовища для учнів, де кожна дитина може розвиватися та навчатися, не стикаючись із негативними впливами.

Важливо розуміти, що булінг – це не просто сварка чи бійка між дітьми. Це систематичне, цілеспрямоване запобігання жертві почуттям безпеки та комфорту в освітньому середовищі. Такі дії можуть залишити невиліковні психологічні та емоційні наслідки.

Знання про це явище та уміння реагувати на нього вчасно є ключовими для створення безпечного та підтримуючого оточення для всіх.