Відділом взято участь в онлайн-заході з актуальних питань щодо участі ОМС у процесі вступу до Європейського Союзу

Дата: 28.02.2024 14:00

Фото без описуВідділ перспективного розвитку територій, міжнародного співробітництва та проєктної діяльності взяв участь у важливому онлайн-заході, де було обговорено низку актуальних питань щодо участі ОМС у процесі вступу до Європейського Союзу. На заході привітав учасників Габріель Абрахам, керівник Проєкту USAID "ГОВЕРЛА".

Серед основних питань, що були обговорені:

• Вплив повномасштабного вторгнення на участь громадян у процесах прийняття рішень на місцевому рівні.

• Правові та організаційні інструменти функціонування системи запобігання корупції на місцевому рівні.

• Забезпечення ефективного та прозорого відновлення та розвитку громад із залученням громадян: кращі практики.

Деякі вислови під час заходу:

Негода В’ячеслав Андронович: "Ми повинні бути присутні в Європі!"

Безгін Віталій Юрійович: "...не буде в нас коштів... єдина можливість - залучати кошти міжнародних партнерів."

Цей захід відкрив важливі діалоги та підкреслив необхідність співпраці та залучення міжнародних партнерів для успішного розвитку на місцевому рівні. Ми готові працювати разом для нашого майбутнього в Європі!