Доброславська селищна рада активно працює над реалізацією проєктів за підтримки USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 01.03.2024 11:44

Фото без описуУ Доброславській територіальній громаді у розпалі процес реалізації важливих проєктів, спрямованих на розвиток та покращення умов життя мешканців. Робота ведеться по таким напрямкам:

• Проєкт “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні”
  • Комплексне просторове планування громад – основа ефективного відновлення України
  • Проєкт "Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг  у пілотних громадах Проєкту USAID "ГОВЕРЛА"
  • ПРОЄКТ «ІМПУЛЬС»

Це створює сприятливі умови для підвищення якості життя місцевого населення та розвитку громади в цілому.

Детальніше про проєкти можна ознайомитись в презентації: