Відділ перспективного розвитку територій, міжнародного співробітництва та проєктної діяльності взяв участь у консультації "Простір Можливостей"

Дата: 01.03.2024 15:32

Відділ взяв участь у консультації "Простір Можливостей" з Оксаною Колядою від команди Cedos.

Пані Оксана підготувала презентацію на тему "Що таке ветеранські політики?". Присутні на заході представники 10 громад поділилися своїм досвідом у реалізації проєктів створення громадських просторів та розповіли про поточний стан та майбутні заходи.

Пані Оксана також відповіла на запитання учасників і порадила скористатися можливістю безкоштовного навчання фахівця по роботі з ветеранами. Це важлива ініціатива, яка допоможе нам підготувати кваліфікованих спеціалістів для підтримки ветеранів у нашій громаді.