Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості запрошує на безкоштовне навчання

Дата: 07.03.2024 16:00

Фото без описуДержавний професійно-технічний навчальний заклад «Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості» запрошує бажаючих на безкоштовне навчання за Бюджетною програмою КП КВК 2801130 «Підвищення кваліфікації фахівців АПК».

Пропонується наступне навчання на безоплатній основі:

• «Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві (НПАРП 01.0-1.02-18)»;

• «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» (НПАОП 40.1.21-98).

Навчання може проводитися як у формі виїзних занять в районах області, так і у дистанційному режимі (онлайн).

На навчання планується залучення фахівців інженерно-технічного та керівного складу підприємств агропромислового комплексу, харчової та переробної промисловості регіону та Південного міжрегіонального управління Держпраці.

Для реєстрації, будь ласка, надішліть інформацію (прізвище, ім'я, по батькові, посада, назва організації та електронна адреса) на електронну скриньку: zemdobroslav@ukr.net в термін до 12.03.2024 року.