Відділом взято участь в онлайн-нараді на тему: «Корупція. Чи можливо зупинити відновлення?»

Дата: 14.03.2024 14:29

Відділ взяв участь у другому онлайн заході на тему: «Корупція. Чи можливо зупинити відновлення?»

Спікер – Ярослав Юрчишин, депутат Верховної ради України, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, виконавчий директор Transparency International Ukraine вів розмову  у форматі питання-відповіді. Порекомендував максимально надавати всюди інформацію про громаду, зробити на сайті доступну інформацію для інвесторів в один клік «Можливості інвестування в Доброслав». «Діалоги про відновлення» проводяться щосереди в межах проєкту «Майстри змін», що реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».