До уваги мешканців громади щодо обмеження використання електроенергії

Дата: 22.03.2024 16:10

Фото без опису🔔 Шановні мешканці громади!

⚠️ Звертаємо вашу увагу на важливе оголошення! Згідно з розпорядженням голови Одеської військової адміністрації, у зв'язку з масованими атаками на об'єкти енергетики, з 22.03.2024 року буде обмежено роботу вуличного освітлення (час роботи з 18:30 до 21:30 год.).

🌟 Велике прохання до всіх підприємств, установ, організацій та підприємців вжити заходів щодо економії електроенергії. Просимо обмежити або по можливості вимкнути освітлення на адміністративних будівлях, спорудах, вітринах магазинів, офісах, рекламних конструкціях та вивісках у пікові години споживання з 06:00 до 09:00 та з 17:00 до 23:00.

🔋 На випадок можливих перебоїв у електропостачанні, нагадуємо про необхідність забезпечення засобами резервного живлення.

🙏 Будьте розсудливими та відповідальними. Разом ми зможемо подолати будь-які виклики та забезпечити нашу безпеку та комфорт.