Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Доброславської селищної ради

Дата: 22.03.2024 12:40

Фото без опису21.03.2024 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Доброславської селищної ради під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія ЧОРНІЯ.

На засіданні комісії були розглянуті наступні питання:

1. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування;

2. Про надання дозволу на вчинення правочину;

3. Про затвердження висновків про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських;

4. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Члени комісії брали активну участь у обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, які в подальшому будуть затверджені на засіданні виконавчого комітету селищної ради.