Відбувся форум «Синергія Півдня» на тему "Як ефективніше надавати адміністративні послуги в ЦНАПах в умовах війни?"

Дата: 02.04.2024 16:00

Фото без опису🗣 Як ефективніше надавати адміністративні послуги в ЦНАПах в умовах війни — обговорили на форумі «Синергія Півдня»

В умовах повномасштабного вторгнення потреба в доступних, зручних та прозорих адмінпослугах постійно зростає. Щоб обмінятися досвідом та напрацювати нові ідеї для покращення якості надання послуг у ЦНАПах, в Одесі провели форум для південних регіонів України.

Подія обʼєднала працівників органів влади та ЦНАПів південного регіону зі 130 громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Серед ключових тем форуму:

✅ пріоритетні напрями розвитку адмінпослуг

✅ забезпечення безперебійної роботи ЦНАП у південних регіонах

✅ упровадження нових технологій для полегшення доступу до адміністративних послуг

✅ розвиток сфери надання адмінпослуг і мережі ЦНАП в умовах кризи та відновлення

Також учасники ознайомилися з успішним досвідом пілотування проєктів Програми EGAP, як-от «Мобільна валіза» та системи енергонезалежності ЦНАП.

Будуємо якісні державні послуги 🦾

Захід організовано за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа, а також військових адміністрацій Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.