Купуй українське: кожна покупка – крок до перемоги для економіки та оборони країни!

Дата: 02.04.2024 16:15

Фото без описуЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

🥫 «Що може вирішити одна пачка кетчупу?», — можуть подумати українці в магазині й тягнуть руку до полиці з іноземним виробником.

Але в державі як в тому фільмі про «ефект метелика»: якщо в одному кінці країни хтось купує український товар, то на іншому з’являється одне робоче місце.

🧮 Не вірите? Проаналізуймо. Ваші гроші від покупки частково осідають в магазині, де ви його придбали. Частина їх відійде компанії, яка цей товар доставила, частина заводу, який його виготовив. Якщо це сільськогосподарська продукція, то ще частина дістанеться фермеру. І скрізь працюють люди.

Тепер уявіть, що таких як ви — мільйони. То хто створює робочі місця? Виходить, що ми самі, купуючи українське.

✅ Тож візьмемо собі за правило — незначних кроків не буває.

+1 український товар = +1 робоче місце = +1 надходження до бюджету = +1 витрата на ЗСУ = +1 крок до перемоги.