В Доброславській громаді висадили каштанову алею, яка стане символом пам'яті загиблих захисників України

Дата: 10.04.2024 17:30

Фото без описуВ Доброславі висадили каштанову алею в пам'ять про загиблих в російсько-українській війні захисників України - мешканців нашої громади. Це лише перший етап роботи по створенню Алеї Героїв, яка стане логічним завершенням Алеї Незламних, відкритої минулого року. Роботи будуть продовжуватися до запланованого відкриття - в День Незалежності України.

Акція була по справжньому народною, адже саджанці каштанів були придбані за кошти небайдужих мешканців громади. Приємно також, що на захід прийшло так багато людей.

Дякуємо кожному, хто долучився до цієї важливої і дуже потрібної справи!