Доброславська молодь здобуває знання та навички: стартувала Школа молодіжних рад

Дата: 15.04.2024 21:00

Фото без описуПродуктивний, корисний і важливий день для молоді Доброславської громади, адже сьогодні стартувала Школа молодіжних рад в рамках реалізації проєкту "Активна молодь  - сильна громада " від ГО "Центр політичних студій " за підтримки USAID "Говерла". Сьогодні пройшов перший тренінг. 22 учасники віком 14-35 років з Доброслава  та старостинських округів взяли у ньому участь.

Дізнавалися, що таке Молодіжна рада, за якими принципами працює, які права та обов'язки членів Молодіжної ради, який порядок її створення, розбирали типове Положення Молодіжної ради.

Учасники тренінгу виконували практичні завдання, активно висловлювали свої думки та ідеї.

Наступний тренінг заплановано 2 травня.

Попереду нові знання та багато роботи.