USAID "Говерла" підтримує розвиток Доброславської громади: спільно визначено індекс організаційної спроможності

Дата: 07.05.2024 21:00

Фото без описуСьогодні з моніторинговою місією Доброславську громаду відвідали представники проєкту USAID "Говерла" на чолі з керівником регіонального представництва Вячеславом Голинським.

Під час зустрічі, на якій були присутні селищний голова Людмила Прокопечко, заступники селищного голови, керівники профільних відділів та комунальних закладів селищної ради, було визначено індекс організаційної спроможності органу місцевого самоврядування.

Зустріч дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі селищної ради в різних напрямках, таких як взаємодія з зацікавленими сторонами, залучення та використання ресурсів, стратегічне планування та бюджетування.

Щиро дякуємо проєкту USAID "Говерла" за потужну підтримку нашої громади!