В Доброславі пройшов І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 16.05.2024 16:30

Фото без описуУ селищі Доброслав пройшов І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) за участі найкращих команд Одеського району, які перемогли у територіальному етапі гри «Сокіл» («Джура») і вибороли право представляти сьогодні свої громади на районному етапі.

За дорученням начальника Одеської районної військової адміністрації Олександра Гринчака участь у заході взяв виконуючий обов’язки заступника Андрій Тимченко.

Гра проводилась у двох вікових категоріях: старша вікова група - молоді козаки та середня вікова група - джури.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – це гра, яка покликана формувати і виховувати у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності на теренах відновлених національних козацьких традицій.

Серед переможців:

Старші: І м Чорноморський ліцей ім. Т. Шевченка Чорноморської МР; ІІ м. Красносільський ліцей; ІІІ м. Біляївський ліцей.

Середня: І м. Крижанівський ліцей; ІІ м. Павлинський ліцей; ІІІ м. Нерубайський ліцей #2.

Переможців привітали грамотами Одеської районної військової адміністрації та побажали їм бути відповідальними, надійними захисниками Незалежності України.

Впевнені, що організатори та учасники отримали тільки приємні та чудові враження, бо ця гра – це великий світ, в якому знаходять нових друзів, нові знання та проходять випробування на єдність.