Підписання Меморандуму про партнерство між Доброславською селищною радою та муніципалітетом Швентіненталь (Німеччина)

Дата: 27.05.2024 18:00

Фото без описуСьогодні відбулася знакова подія для нашої громади. Відбулося офіційне урочисте підписання Меморандуму про партнерство між Доброславською селищною радою та муніципалітетом Швентіненталь (Німеччина).

Хоча зустріч проходила у форматі онлайн, вона була надзвичайно щирою і теплою. Німецькі друзі серйозно переймаються проблемами України у зв'язку з війною та пропонують різні варіанти співпраці і допомоги нашій громаді.

Під час заходу обговорювалися різні аспекти майбутньої співпраці. Сторони висловили готовність спільно працювати над проєктами, які сприятимуть розвитку громади та покращенню життя мешканців. Зараз активно опрацьовуються пропозиції обох сторін і розробляється дорожня карта для реалізації намічених планів.

Підписання меморандуму стало важливим кроком у налагодженні міжнародної співпраці, яка допоможе нашій громаді отримати необхідну підтримку у цей важкий час. Сподіваємося, що ця ініціатива сприятиме зміцненню зв'язків між нашими містами та відкриє нові можливості для розвитку.

Ми плануємо провести спільний дзеркальний захід вже 1 червня. Сподіваємося, що ця подія стане початком довготривалої та плідної співпраці.