Запрошення на вебінар "DIY: інструменти ефективної комунікації для малого та середнього бізнесу"

Дата: 29.05.2024 14:00

Фото без описуЗапрошуємо на вебінар "DIY: інструменти ефективної комунікації для малого та середнього бізнесу".

Дата: 13 червня (четвер) 2024 р.

Час: 14:00-15:00

Формат: Онлайн

На вебінарі розглянемо ефективні методи для створення комунікаційної стратегії для МСБ, включаючи значення брендингу та різноманітні канали комунікації, такі як соціальні медіа, електронна пошта, сайт та інше. Вона поділиться порадами щодо використання комунікаційних інструментів для МСБ з обмеженими ресурсами та бюджетом.

На вебінарі ми обговоримо:

• 4 головні питання, на які треба відповісти.
  • Хто говорить? Що таке бренд і кому він потрібен.
  • Кому говорить? Способи зрозуміти свою аудиторію та її опис.
  • Як говорить? Що таке інтонація бренду та як її зловити.
  • Що говорить? Що таке повідомлення та чим воно відрізняється від слогану.
  • Інструменти бренд-компас та подорож героя. Починаємо комунікацію!

Експерт:

Юлія Солоха, засновниця та СЕО агенції сторітелінгу «Міфологія», стратегиня. Кураторка, менторка в PRJCTR. Працювала у Fedoriv, Folga, Adrenalin brothers. Співпрацювала з “Ти як”, "Моршинська", Pepsico, Samsung, Gordon's, Borjomi, "Сільпо".

Ключова експертиза:
SMM для малого та середнього бізнесу, міфологія сучасності, стратегічні сесії для бізнесу, побудова SMM-відділу, майндфулнес.

Факти про Юлю:

– понад 6 років у сфері SMM;
– понад 100 клієнтів;
– побудувала агенцію, яка працювала з мікробізнесами, а зараз працює з проєктами національного рівня. 0 витрат на рекламу агенції, клієнти тільки по рекомендаціях.;
– авторка книги "Зустрінемось в Тіндері";
– навчалась казкотерапії та психоаналізу.

Реєстрація за посиланням: https://s6639832.sendpul.se/sl/MjY3NzEzMDY2/d1812c42e0221ecdb806a2624fa9462dcf44es1

Додаткова інформація:

Посилання на онлайн-трансляцію буде відправлено на зазначену пошту за годину до початку трансляції.