В Доброславі пройшли заходи з нагоди Дня захисту дітей та звітний концерт Центру культури, мистецтв та творчих здібностей

Дата: 31.05.2024 22:00

Фото без описуНасичений і цікавий був сьогодні день у Доброславі: зустріч освітян міста Одеси і проведення для них екскурсії парками Доброслава, великий святковий захід з нагоди Дня захисту дітей "Місто професій" (діти відкрили для себе професії пожежника, поліцейського, військового, кухаря, лікаря та швеї) і звітний концерт Центру культури, мистецтва та розвитку творчих здібностей.

Дякуємо творчим студіям та керівникам колективів Центру КМРТЗ за роботу. Дякуємо, що даруєте нашим діткам можливість розвиватися та відпочивати навіть у такий складний для України час. Дякуємо усім службам, які допомогли сьогодні організувати це свято для наших діточок!