Одеська районна військова адміністрація провела зустріч з громадами району в Доброславській селищній раді

Дата: 05.06.2024 09:30

Фото без описуЗавдання номер один – розвиток Одеського району і здобуття статусу найбільш економічно розвинутого в регіоні та країні

Амбітні цілі та впевнені дії потужної команди – запорука дієвих змін та успіху. Саме до успіху, змін, постійного вдосконалення та об'єднання зусиль, напрацювання спільних рішень разом з громадами прагне колектив Одеської РВА.

Що нас об'єднує зараз? Це – бажання відновити та розбудувати свій край, налагодити плідну співпрацю з метою гармонійного розвитку та підвищення привабливості території, залучення різних форм та джерел фінансування, реалізувати низку привабливих стратегічних концептів, проєктів та ідей, які професійно оформлені, створити для них масштабні та цікаві промоції.

Надзвичайно важлива співпраця з усіма – з владою, з бізнесом, з сусідніми громадами, з мешканцями громад. Єднання, розуміння, діалог, - ось до чого ми прагнемо.

Начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак запровадив нові традиції для відбудови та сталого соціально-економічного розвитку Одеського району, у рамках якої громади розпочали презентувати свої досягнення за останні роки та перспективи і етапи подальшого розвитку.

Своїм досвідом ділились Визирська, Доброславська, Красносільська Фонтанська, Чорноморська селищна та Южненська громади.

Особлива увага була приділена енергоефективним можливостям, інфраструктурним, туристичним та промисловим проєктам.

Окремо торкнулися теми поводження з відходами та утворення стихійних сміттєзвалищ.

Наголошувалось на спільному векторі вирішення цих проблем.

Обговорили цікавий кластерний екологічний проєкт в світі новел чинного законодавства в сфері сортування та переробки сміття, презентований районною адміністрацією.

Начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак наголосив на тому, що кожна громада по-своєму сильна, але лише системний підхід до розвитку, стійке партнерство та постійне навчання і удосконалення, розуміння один одного, зробить район сильнішим і потужнішим.