Відділом взято участь в онлайн-вебінарі "Постанова КМУ 560 - новий етап військового обліку для бізнесу"

Дата: 07.06.2024 10:00

Фото без опису04.06.2024 року начальник відділу соціального захисту населення Доброславської селищної ради Людмила ВАЩЕНКО взяла участь в онлайн-вебінарі "Постанова КМУ 560 - новий етап військового обліку для бізнесу".

В ході вебінару обговорювалися важливі аспекти постанови КМУ 560 від 16.05.2024 "Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період", а саме:

- Процедура оповіщення – як по-новому будуть вручати повістки.

- Роль роботодавця в оповіщенні працівників.

- Пред'явлення військово-облікового документу.

- Штрафи.

- Медичний огляд військовозобов'язаних або резервістів тощо.