Запрошення на вебінар "Голосовий Маркетинг "SPEAK TO BE REMEMBERED" "

Дата: 11.06.2024 15:00

Фото без описуЗапрошуємо на вебінар "Голосовий Маркетинг "SPEAK TO BE REMEMBERED" ".

Дата: 20 червня (четвер) 2024 р.

Час: 14:00-15:00

Формат: Онлайн

Розуміння того, що Голос Важливий - це стає глибииною потребою. Особливо зараз, коли хочеш Перемоги. І це бажання сильніше, ніж було колись. Говорити українською мовою - це ПРЕСТИЖНО. На вебінарі, ознайомитися з інструментами,  які вирішуть проблеми не лише з дикцією, а й тілом.  Гарний Голос, дикція, розслаблене тіло це лише РЕЗУЛЬТАТ постійних тренувань в "залі вправ із тренажерами-звуками-буквами та тілом" , які Формують  ваш ІМІДЖ УСПІШНОГО УКРАЇНЦЯ.

На вебінарі ми обговоримо:

• Чому ви реагуєте на голос?
  • Як впливає звучання тембру на слухача?
  • Як говорити, щоб вас почули?
  • Хитрість "підтексту".
  • Унікальність тембру і його вплив.
  • "3 секунди"  звучання лідерського впливу.
  • Українська мова - ключ до масштабування.
  • Як впливати лише голосом?
  • "Крик" блокує розвиток.
  • Позиціювання іміджу  VocQ на емоційній вигоді.

Експерт:

Мар'яна Кучма, професійна актриса театру і кіно, бізнес-тренер по ораторському мистецтву та публічних виступах, театральний коуч по особистому розвитку, засновниця власниця школи перезавантаження "ТРУ-Творчий Розвиток Успішних".

20 років робочого досвіду. 14 років роботи з людьми.

Реєстрація за посиланням: https://s6639832.sendpul.se/sl/MjY3Nzk1OTA0/d1812c42e0221ecdb806a2624fa9462dcf44es1

Додаткова інформація:

Посилання на онлайн-трансляцію буде відправлено на зазначену пошту за годину до початку трансляції.