Вебінар «Запобігання використання дитячої праці та трудової експлуатації молоді» – Південне Міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Дата: 11.06.2024 15:00

Фото без описуДолучайтесь до нашого вебінару з нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею «Запобігання використання дитячої праці та трудової експлуатації молоді: правові наслідки».

Питання щодо трудової зайнятості неповнолітніх завжди викликало певні сумніви. Захист трудової діяльності осіб, які не досягли вісімнадцяти років є вкрай актуальним питанням в умовах сьогодення. Законодавство України чітко встановлює вимоги щодо прийняття неповнолітніх на роботу, а також їх права у сфері праці. Проте деякі роботодавці, з тих чи інших причин, обходять правові положення і порушують встановлені заборони чи нехтують закріпленими чинним законодавством пільгами для даної категорії працівників. Дізнайтесь як запобігти використанню дитячої праці та трудової експлуатації молоді разом з експертами заходу:

Ігор МАТВІЙЧУК – в.о. начальника управління інспекційної діяльності в Миколаївській області, начальник відділу з питань праці;

Юлія БАТОВСЬКА – завідуючий сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району.

Захід відбудеться 12 червня об 11:00 за посиланням:

З нетерпінням чекаємо на кожного з вас!