Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем фермера

Дата: 19.06.2024 10:00

Фото без описуШановні фермери!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фермера!

В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни. Бути фермером – це почесно.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із фермерів за їхню наполегливу працю, соціальну відповідальність, допомогу у розбудові рідного краю, за те, що вірите в нашу Незалежну Україну та робите все можливе задля її розвитку та нашої Перемоги!

Бажаю вам здоров’я та миру, високих врожаїв та гарної погоди. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО