Відбувся другий етап вокального конкурсу "Доброславський соловейко 2024"

Дата: 04.07.2024 09:10

03 липня відбувся другий відбірковий етап вокального конкурсу "Доброславський соловейко 2024 ".

25 учасників боролися за можливість потрапити до команд зіркових журі. Суддями конкурсу цього року стали: Заслужена артистка України Наталія Ткачук, співак Сергій Лазановський, суперфіналіст "Голосу країни" 2023 Юрій Городецький. Кожен член журі обрав собі у команди по 6 учасників. Завтра відбудуться наступні етапи - батли та півфінал. А вже 6 липня пройде грандіозний фінал!

Вболіваймо за наших конкурсантів!