Привітання селищного голови з Днем національної поліції України

Дата: 04.07.2024 09:17

Шановні працівники Національної поліції України!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку. Особливо актуальна та потрібна ваша праця в теперішній нелегкий час. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців нашої громади, стоїте на варті правопорядку.

Бажаю вам витримки, міцного здоров’я, Божого благословення та міцної віри в своє покликання, вірності службовому обов’язку та успішної служби. Нехай відвага й удача, здоровий та стійкий дух, благородство завжди будуть поруч з вами, а кожний день вашого життя додає сил та енергії для подолання труднощів нелегкої професії.

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО