В Доброславі пройшов забіг "Біжу за Героя"

Дата: 05.07.2024 15:29

Сьогодні пройшов чудовий захід - забіг "Біжу за Героя". Близько 100 учасників взяли участь у цьому патріотичному заході, пробігаючи маршрут вулицями Доброслава у супроводі поліції та швидкої допомоги.

Найстарший учасник забігу - Маковський Вадим, а наймолодший - Вельможко Костянтин.

Під час забігу ми зібрали грошову допомогу для наших військових. Дякуємо кожному, хто долучився та підтримав цю важливу ініціативу! Окрема подяка курсантам Одеської військової академії, які очолювали колону і створювали чудовий настрій для всіх!