Дата: 06.07.2024 10:23

З нагоди відзначення 222-ї річниці селища Доброслав проведено інтелектуальну гру БРЕЙН-РИНГ. За право називатися найрозумнішими змагалися 10 команд. Однак в кожній грі є переможці.

І місце виборола команда «НЕСКОРЕНІ», ІІ місце посіла команда «СТУДЕНТСТВО». «Бронза» у команди «РЕЗУС ФАКТОР». Не менш напруженою була «Своя гра», в якій перемогу здобула Лілія ВІДОМЕНКО. Серед команд було визначено наймолодшого учасника гри, ним став учасник команди «СТУДЕНТСТВО».

Кожен переможець, крім кубку та диплома, отримав грошову винагороду від відділень ОЩАДБАНКУ та ПРИВАТБАНКУ. Також на грі було зібрано майже 4500 гривень на підтримку ЗСУ.