Третій рік співпраці з БФ "Карітас Одеса УГКЦ": Команда #Простір_дружній_до_дитини провела корисні заняття для дітей у Доброславі

Дата: 23.07.2024 12:22

Вже третій рік поспііль наша громада активно співпрацює з БФ "Карітас Одеса УГКЦ".

Нещодавно наші друзі і партнери знову завітали до Доброслава.

Чудова команда #Простір_дружній_до_дитини провела цікаві та корисні заняття з дітьми соціально незахищених категорій. Мета заходу була в тому, щоб за допомогою ігор навчити дітей працювати в команді, розвинути навички комунікації в малознайомому колективі, формувати дружні відносини. По завершенню заняття на дітей чекали смаколики.

Мами та опікуни дітей в той час перебували в іншому приміщенні, де мали змогу дізнатися про інші можливості проєкту.

Щиро дякую нашим партнерам та особисто Vasyl Kolodchyn за підтримку в ці складні часи, адже кожна допомога є безцінною та дозволяє продовжувати піклуватися про тих, хто її дійсно потребує!