Доброславська громада відкриває нові горизонти співпраці

Дата: 16.10.2024 16:05

Сьогодні в Доброславській селищній раді пройшла онлайн-зустріч з Радником державної організації з просування торгівлі Business Finland Сергієм Малиновським. Представники компанії Civitta, які провели дослідження на замовлення Business Finland, відібрали нашу громаду для можливої співпраці в рамках проєктів відбудови українських громад.
Сергій Малиновський розповів про можливі форми нашого співробітництва, починаючи із зустрічей з фінською делегацією під час виставки ReBuild Ukraine у Варшаві у листопаді цього року. В свою чергу Доброславська селищна рада представила проєкти нашої громади для визначення сфер подальшої співпраці з партнерами з Фінляндії.