Громада отримала новий шкільний автобус

Дата: 18.10.2024 16:30

Сьогодні перший заступник селищного голови Максим Калюжний спільно з в.о. начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Валерієм Іванчиковим отримали новий шкільний автобус марки «Еталон». Цей автобус буде забезпечувати підвіз учнів Кремидівського закладу загальної середньої освіти, що входить до системи закладів Доброславської селищної ради. Придбати новий автобус вдалося завдяки фінансуванню з державної субвенції на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Оновлення та поповнення шкільного автопарку – це важливий крок у напрямку покращення якості освітніх послуг для наших школярів. Шкільні автобуси є невід'ємною частиною реалізації політики «Школа офлайн», яка спрямована на забезпечення безпечних і комфортних умов для навчання дітей у форматі очного навчання.